BREAKING NEWS
Home » LAJME NGA VENDI » “Fedex”: Pakoja më e çuditshme nga Shqipëria, ja çfarë kishte brenda

“Fedex”: Pakoja më e çuditshme nga Shqipëria, ja çfarë kishte brenda

“Fedex” është kompania postare që dërgon pako në mënyrë urgjente në shumë vende të botës. Në listën e postimeve është edhe Shqipëria.

Ish-deputeti socialist, Andi Harasani, thotë se kompania në fjalë kishte veçuar si pakot më të çuditshme, ato të dërguara nga Shqipëria.

“Po shikoja këtë konferencën për shtyp të “Fedex”-it dhe kur u pyetën se kush është pakoja më e çuditshme që kanë postuar këtë tremujor, përgjigjja ishte: Një pako me çorape leshi dhe kumbulla nga Shqipëria”, shkruan Harasani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

test